Sukcesy uczniów

Osiagnięcia uczniów w  roku szkolnym 2016/2017

                                                                      

20170330_101343
20170330_115836(0)
20170330_115841

 

      Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

               

            

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

 
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Ilustracja do znanej bajki lub baśni"- Hanna Mzyk (kategoria wiekowa klasy I-III)
  •  
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Ilustracja do znanej bajki lub baśni"- Wiktoria Brząkalik (kategoria wiekowa klasy IV-VI)
  •  
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Ilustracja do znanej bajki lub baśni"- Julia Burzyńska (kategoria wiekowa klasy IV-VI)
  •  
  • III miejsce w konkursie plastycznym "Ilustracja do znanej bajki lub baśni"- Faustyna Krymer, Natalia Bachanek (kategoria wiekowa klasy IV-VI)
  •  
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Malowanie muzyką" - Kornelia Szrubarz
  •  
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Malowanie muzyką" - Natasza Kobuszko
  •  
  • III miejsce w III Miejskim Konkursie na Ozdobę Bożonarodzeniową "Swiąteczna bombka"- Roksana Szrubarz
  •  
  • II miejsce w konkursie plastycznym "Kartka wielkanocna"- Barbara Buchta
  •  
  • IV miejsce w Ogólnopolskiej Olompiadzie "Olimpusek- sesja zimowa" Wiktoria Ogierman
  •  
  • I miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Anielskiego - Maksymilian Szymański
  •  
  • II miejsce w X Powiatowym Konkursie "Mały Europejczyk" - Hanna Mzyk

 

Nasze najważniejsze osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

KL II

  •         1 miejsce w miejskim konkursie plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową  pt. „Choinka świąteczna”  Hanna Mzyk        
  •  
  •         1 miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.”Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”- Hanna Mzyk
  •  
  •         2 miejsce w miejskim konkursie plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową  pt „Choinka świąteczna” – Julia Mrowiec
  •  
  •         Brązowy Dyplom w I powiatowym konkursie widowisk jasełkowych i bożonarodzeniowych pt „Noc Cudów” (dla klasy II)

 

KL. III

  •        1 miejsce w miejskim konkursie plastycznym pt.”Ilustracja do znanej bajki lub baśni”- Wiktoria Wuzik
  •  
  •        3 miejsce w miejskim konkursie plastycznym pt.”Ilustracja do znanej bajki lub baśni”- Oliwia Nycz
  •  
  •        Brązowy As w miejskim konkursie pt. „ASY Z III KLASY”–Julia Burzyńska
  •  
  •        Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.”Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”- Aleksandra Kłakus

 

KL.IV

  •       2 miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pt.”Barwy jesieni”- Natasza Kobuszko
  •  
  •       2 miejsce w miejskim konkursie plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową pt „Choinka świąteczna” - Natasza Kobuszko

 

KL. V

  •         1 miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.”Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”- Roksana Szrubarz
  •  
  •         2 miejsce w miejskim konkursie literackim pt. „Niepalenie jest modne” – Anna Dyrska
  •  
  •         3 miejsce w miejskim konkursie literackim pt. „Niepalenie jest modne” – Roksana Szrubarz
  •  
  •         3 miejsce w miejskim konkursie plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową pt „Choinka świąteczna”- Martyna Machulec
  •  
  •         Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt.”Ilustracja do znanej bajki lub Baśni”- Damian Liszka

 

Kl. VI

  •        1 miejsce  w miejskim konkursie z języka angielskiego – Sandra Witosz
  •  
  •        1 miejsce w miejskim konkursie plastycznym  na Ozdobę Bożonarodzeniową pt „Choinka świąteczna” - Kamila Gruszka
  •  
  •        2 miejsce w  wojewódzkim konkursie plastycznym pt.”Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”- Kinga Mrowiec
  •  
  •        3 miejsce w  wojewódzkim konkursie plastycznym pt.”Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna ”- Sandra Witosz
  •  
  •        2 miejsce w miejskim konkursie pt. „Niepalenie jest modne”- Marcin Noras

 

Rok szkolny 2012/2013

 
 
 
 
 
 
 
  • I miejsce Konkurs Plastyczny   "MÓJ WYMARZONY STROIK BOŻONARODZENIOWY"
  • III miejsce Miejski Konkurs "MŁODZI W EUROPIE"
  • wyróżnienie VI Powiatowy Konkurs Plastyczny "STROIK ŚWIĄTECZNY"
  • III miejsce Powiatowy Konkurs Czytelniczy  "CZY ZNASZ SWOJE LEKTURY?"
  • II i III miejsce Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "EASY ENGLISH"
  • wyróżnienie  Powiatowy Konkurs Plastyczny "BARWY JESIENI"
  • I i II miejsce Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny " KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

 

Rok szkolny 2011/2012

  • III miejsce (eliminacje powiatowe) - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

  • I miejsce – Dyktando Orzeskie

  • II miejsce – III Regionalny Konkurs Gwarowy „GODOMY PO NASZYMU”

  • „Brązowy As” w Powiatowym Konkursie ASY Z NASZEJ KLASY

  • III miejsce – Powiatowy Konkurs Czytelniczy

  • II i III miejsce oraz wyróżnienie – Powiatowy Konkurs Plastyczny na Stroik lub Ozdobę Świąteczną

  • III miejsce – IV Edycja Międzyświetlicowego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego – „KARTKA BOŻONARODZENIOWA LUB NOWOROCZNA”

  • II miejsce – V Powiatowy Konkurs Plastyczny „BARWY JESIENI”

  • I i III miejsce – „MISTRZ KOMPETENCJI” w ramach projektu e-future.net.plus

 

Rok szkolny 2010/2011

  • I miejsce (eliminacje powiatowe) – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

  • I i II miejsce – Powiatowy Konkurs Na Kartkę Wielkanocną

  • Wyróżnienie I stopnia – XXI Rejonowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

  • II miejsce – IX Powiatowy Konkurs Poetycki „Bez Tytułu…”

  • II miejsce- Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania dla Uczniów Klas III

  • III miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny „W Krainie Bajek i Baśni”

sukcesy 1
sukcesy 4
sukcesy 2
sukcesy 3